Ray Dolap

Ray Dolap

Özel tasarım raydolap modelerimizi sayfamizdan görebilirsiniz.

Firmamız 1990 yılında kurulmuştur. Gardirop Osman Markası İle Üretmiş Olduğumuz Ürünler. Üretimimiz ağırlıklı olarak Raydolap, yatak odası mobilyaları, giysi dolapları, giyinme odaları), genç odaları, banyo-WC dolapları, portmanto, kitaplık, depolama vb. amaçlı Giysi Dolapları kapsamaktadır. 

 

raydolap

 

Firmamız 1990 yılından bu yana sektörde öncü olmayı başarmış esnek ve dekoratif ürünlerle markasını yükseltmiştir. Gardirop Osman markası ile ilk olarak raydolap üretmeye başlamış olan firmamız üretimden direk satış olarak 1. sınıf kalitede ürünleri ekonomik fiyatlarla satışa sunmaktadır. Odalarınızın konumuna ve ölçülerine göre özel tasarım raydolap sistemleri yapmaktayız. Profesyonel kadro ve kaliteli malzemeler ile sizlere en iyiyi sunmak için sürekli ar-ge araştırmaları yapmaktayız.

 

sürgülü dolap

 

Yatak odasında iyi tasarlanmış saklama alanı için galerimizden dolapların en yeni koleksiyonlarına göz atın. Tek kapılı, karışık ve eşleştirilebilen üçlü ve çiftli veya odanızın ölçülerine uygun özel yapım gardıroplar sayesinde evinizde düzen sağlayabilirsiniz. Gardrobunuzda düzenin korunması bazen zor olabilir, ancak doğru sistemle yolunuza devam edersiniz. Hüner, ihtiyaçlarınıza uygun bir gardırop bulmaktır, böylece tişörtler ve yün kazak için yeterli yer oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda, gardırop da tercih ettiğiniz stile karşılık gelmelidir. Minimalist bir arayış içinde misiniz? Veya belki daha klasik bir tarzı tercih ediyor musunuz?