Kurumsal

Kurumsal

Firmamız 1990 yılında kurulmuştur. Üretimimiz ağırlıklı olarak yatak odası mobilyaları (yatak takımları, giysi dolapları, giyinme odaları), genç odaları, banyo-WC Giysi Dolapları, portmanto, kitaplık, depolama vb. amaçlı Giysi Dolapları kapsamaktadır.

Her zevke, her mekana, her ölçüye giysi dolaplarımız ile giysi odası modüllerimiz farklı taleplere ve zevklere uyum sağlayabilen çok esnek ölçülerde, geniş bir model ve renk yelpazesinde üretilmektedir. Aynı şekilde ahşap mobilyalarımız da farklı ölçü ve renklerde sunulmakta, talep halinde özel tasarım ve üretim yapılabilmektedir.

Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi şekilde sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz. Toplam Kalite Yönetimi ile iş mükemmelliğini gerçekleştirmek Gardırop Osman olarak görevimizdir.